| An0nim8 a întrebat:

In zilele de 29-30-31 decembrie se pot gasi pe la pensiuni sau hoteluri nu prea sofisticate cazare la un pret acceptabil? Daca nu o sa gasesc nimic de facut interesant de revelion ma gandeam cu inca o persoana sa mergem prin tara sa vizitam cateva orase mai mari sa vedem cum sunt pregatite pentru noul an + sa vizitam alte obiective turistice de prin judetele respective si ma gandeam la ceva judete de prin transilvania: Mures Cluj Bistrita, poate si Sibiu. Cam la ce suma s-ar ridica cazarea pe noapte prin aceste judete la pensiuni aflate nu neaparat in orasul resedinta? (ma intereseaza doar sa am unde sa dorm seara,un pat si o mica baie, nu vreau lux)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 100 ron pe noapte e un loc de cazare modest... nu e greu sa cauti pe turistinfo.ro.

| An0nim8 explică (pentru suntserios):

Am cautat pe ceva site-uri dar parca nu prea imi venea sa cred preturile de acolo, pareau totusi cam mici.