| andreiqq112 a întrebat:

Salutare, prietena mea s-a mutat in Paris si nu stiu cum sa ajung acolo cu un buget redus sau cat ar costa cea ai ieftina cazare.
precizez ca vreau sa stau acolo o saptamana

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cazare airbnb.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai ieftina cazare e la ea, daca tot sta acolo deja

| Adry05 a răspuns:

Da nu poți să stai la ea? adică la câtă cheltuială ai deja cu avion și cât timp pierzi pe drum ar putea să facă măcar atât

| mihai69 a răspuns:

Cauți pe airbnb, ori pe booking (și selectezi gama de prețuri care îți convin).
Atenție! ai grijă să nu fii prea departe de zona unde ai treabă, că te poți trezi că te costă mai mult decât o cazare mai apropiată de zona de interes, dacă adaugi și transportul zilnic.

| andreiqq112 explică (pentru Adry05):

Ea este plecata acolo cu mama si este prea mica sa ma primeasca in casa

| Adry05 a răspuns (pentru andreiqq112):

Dacă-i prea mică să te primească și-n casă având în vedere cât efort faci eu zic că nici nu merită să te duci