| AndreiGigg a întrebat:

Asa cum vine craciunul eu as dori sa ii iau un cadou mamei mele dar nu stiu ce. Vreau sa precizez ca stau in UK si ca nu am un buget foarte mare. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Miruniskaya a răspuns:

Sigur laughing cu mare drag

7 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Carte de bucate.

| bubu12234 a răspuns:

Mamelor le plac chestiile pentru casa, deci nu este asa greu, o floare frumoasa in ghiveci, un ornament ceva, un parfum pentru camera din ala aromaterapie

| Miruniskaya a răspuns:

Buna! Si eu stau tot in UK. Banuiesc ca stii de magazinele Poundland, ai putea sa ii iei de acolo. De acolo le-am luat si eu alor mei si am gasit chestii super dragute! Au strugurel in forma de glob cu un om de zapada, diverse felicitari dragute, sosete de craciun, etc. Spor si sper sa ii gasesti ceva dragut!

| AndreiGigg explică (pentru Miruniskaya):

Multumesc mult chiar nu m-am gandit la asta. Multumesc din nou.

| AndreiGigg explică (pentru Miruniskaya):

Ai putea te rog frumos sa mai pui un comentariu nu conteaza cu ce text ca sa pot sa iti dau funda. Mersi din nou.

| ComaneciLuca1976 a răspuns:

Poti sa ei o lumanare parfumata