| YXMan a întrebat:

Recomadati-mi si mie o statiune romaneasca... de la M.Neagra, desigur, pentru o perioada intre 17 - 22 August, 5 nopti!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| IzZyY a răspuns:

Daca esti din generatia de acum 15-25 merita sa mergi in Costinesti deoarece este distractie si multi tineri. Daca esti dupa aceasta generatie si dispui de bani Mamaia.In rest este frumos si la Eforie N si S, vama veche dar si Neptun.

| YXMan explică:

Mamaia am fost anul trecut. vreau sa incerc altceva, ceva... nou!
Eforie Nord? Cum vi se pare?

| vinusipaharu a răspuns:

La mamaia.