| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Stie cineva dacă se vor da drumul la zboruri catre Turcia pentru concedii? Dacă nu, stiti pe cineva dacă si-a primit banii înapoi? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Am văzut întâmplător pe un site că se fac zboruri, deci ar fi liber. Nu știu exact dacă e reală știrea. Poți suna pentru detalii.

| brokxy a răspuns:

Am vazut la tv au zis ca tarile au inceput sa isi deschida portile pentru turisti! DECI da cred ca se va da drumul la zboruri si in Turcia daca nu este deja