| alexandra85680 a întrebat:

Vreau sa merg la Turda la salină. A mai fost cineva? Cum e acolo? Dacă merg merg aiurea sau e ceva de admirat?
Am mai văzut poze pe internet dar.
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| vanilla80 a răspuns:

Am fost la salină-n Turda și n-am regrat, îți recomand să mergi! Pe când am fost eu, știu că am mers pe undeva pe sus și nu erau bări de care să te sprijini, era doar lemn sub picioarele tale, era la vreo 100 de metri înălțime și jos erau niște locuri pentru recreere ( roată, golf, teren, etc ), nu folosi lift-ul dacă mergi pe acolo, ratezi treburile frumoase din salină. Excursie plăcută.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o experienta foarte frumoasa si sanatoasa sa vizitezi o salina. Nu ai nimic de pierdut