| overdose90 a întrebat:

Se merita sa mergi in Costinesti? Ce parere aveti despre statiune referitor la cazare, preturi la mancare, curatenie etc?

2 răspunsuri:
| oriflame_9415 a răspuns:

Da se merita distractia este la maxim acolo numai sa te poti tine, preturile sunt unele mai mari decat in alte statiuni iar altele mai mici, cazarea este pentru toate buzunarele incepand de la 50ron, ca si statiune este curata sper sa iti placa acolo daca te decizi sa mergi

| AlexSala a răspuns:

As zice ca da. Problema ar fi galagia daca nu esti vreun petrecaret.