| UnuCuSapca a întrebat:

ce statiune este cea mai promitatoare anul acesta. Am fost la Costinesti 2 ani la rand si cred ca este de ajuns... Daca mi-at oferi informatii si despre un loc de cazare ar fi genial!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de mamaia nu cred ca mai promite ceva vreo statiune de pe litoralul nostru

| mihai69 a răspuns:

Vama Veche recomand și eu. Nu că ar promite cine știe ce, dar e mișto pentru distracție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buget?

| UnuCuSapca explică (pentru anonim_4396):

In jur de 90lei pe noapte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnuCuSapca):

In perioada asta, gasesti cam la orice hotel din sud. Recomand Neptun, mi se pare cea mai frumoasa statiune. (exceptand Mamaia)

| NanaTuna a răspuns:

Poti sa mergi in Vama veche, daca esti tot in cautare de distractie. Doar ca acolo e putin altfelwinking
Ca loc de cazare pot sa-ti recomand Campingul "La tanti Elena". Ai spatiu de campare dar si cladire cu camere. Eu am fost acolo 3 ani la rand si probabil voi merge si anul acesta.
Am stat si la cort, dar si in camera. Conditiile sunt foarte bune in ambele cazuri. ai baie in camera, totul curat, spatios. Daca ai mai fost cu cortul, stii cat de important e locul unde il ancorezi, si daca nu prinzi umbra, e cam aiurea.
Da-i un search, gasesti pe net numarul de telefon al proprietarei si poti sa o suni sa-i ceri mai multe detalii.
Bafta & have fun ^^