| S3D4n a întrebat:

Spuneti-mi o zona de munte unde merita sa mergi, care sa aiba in zona vreun hotel care sa nu coste mult (intre 80-250 lei) si care sa aiba ori piscina sau strand, sala de fitness-(nu stiu cum se scrie =]] ) si ceva sala de jocuri sau ceva. Ori cum, ideea este sa fie frumos, un loc unde sa nu fie asa galagios (Ex: cum ar fi Moneasa) dar sa fie si chioscuri din astea sa-mi iau si niste jucarii laughing.

Dau funda!

██████ 100% dau funda!

______♫♥♫ ITI ♫♥♫
____♫♥___OFER___♥♫
___♫♥____MULT____ ♥
____♫♥ RESPECT_ ♥♫
______♫♥______♥♫
________♫♥__♥♫
___________♥

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde unde stai tu.Ca sa nu fie prea departe de zona ta.Vatra Dornei e zona linistita de munte.Ai de unde alege de hoteluri de 3 stele la vile si pensiuni.Sau chiar casute. Poti veni chiar cu cortul pentru cei cu venit limitat.
Uite aici link cu oferte de cazare si preturi
http://www.turistinfo.ro/......ornei.html

| Mihaela1964 a răspuns:

Mie mi-a placut la Gyula, e relativ aproape de tine.Sunt bazine in Stradul Cetatii cate vrei, dar si tarabe de unde iti poti lua cate ceva.

| CMGeorge98 a răspuns:

Ce zici de Busteni, Sinaia, Bicaz, Durau(sincer mie nu imi place iarna la munte asa ca ti-am dat niste zone in care sa faci drumetii daca doresti, dar nu iarna ).