| DragoşManole a întrebat:

Stiati ca...Imparatul Darius I a construit o armata?
Stiai ca...Nu oricine are noroc in viata?
Stiai ca... Toti de pe TPU (Toti pentru unu) ajuta pe cei seriosi?

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

La prima nu stiam dar la ultimele stiam Funda?

5 răspunsuri:
| DragoşManole explică:

Inca 2 membri sa vedem daca ei stiu!

| XK a răspuns:

Wow, a construit?laughing din ce?smug ciment? laughing poate a formatwinking
si la celelalte stiam :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti simpatic

| Mihaela987 a răspuns:

Dar la 1) tu stiai ca darius I in 514 i.hr. a facut o expeditie in nordul marii negre despre care a scris Herodot in "istorii" si a fost prima scriere despre un popor din SCDP(spatiu-carpato-danubiano-pontic) si marcheaza inceperea antichitatii pe axa cronologica a romaniei?

cred ca stiai:p

pa-pa:*

| Mihaela987 a răspuns:

stiam si de 2 si 3 tongue