| youmail a întrebat:

Stiati ca s-a deschis un hotel unde poti sa iti faci de cap cu prietena, iubita, colega, amanta etc si sa platesti doar cateva ore?

Am vazut ca e pe strada Viitorului la numarul 120A in Bucuresti, Sector 2.

Eu am gasit un anunt de-al lor pe net care suna cam asa:

NOU Mini Hotel - camere de inchiriat
0731225065, 0766874143 non stop

2 Ore = 50 Lei
3 Ore = 60 Lei
4 Ore = 70 Lei
12 Ore = 80 Lei
24 Ore =100 Lei

http://www.cazarehotelbucuresti.ro/duocaffe/

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Asa...si te-ai gandit sa faci putina reclama p-aici.Care-i intrebarea?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si care-i turismul?; si la fetite e cazarea inclusa, si mai sunt si alte hoteluri in Bucuresti daca chiar te intereseaza

| youmail explică:

Si daca ai "fetita ta" si nu stii unde sa te duci cu ea? Ce faci atunci?