| nEeD a întrebat:

Stie cineva ceva despre domnul Dunca Vasile din Timisoara care face contracte in Germania. Va rog raspuns cat mai repede.
Sau daca a fost cineva cu el.

23 răspunsuri:
| Cioxan a răspuns:

El e in Timisoara si face contracte in Germania? Cum vine asta?

| nEeD explică (pentru Cioxan):

Da.
E intermediar

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru nEeD):

Imi poti spune ceva despre Domnul Dunca Vasile? Ca il sun de cateva zile si are telefoanele inchise?

| Pascu_Aurel_1968 a răspuns:

Acelasi lucru incerc si eu dar nu mai raspunde la tel. de 2-3 zile.

| Pascu_Aurel_1968 a răspuns:

Cred ca suna a teapa

| Pascu_Aurel_1968 a răspuns (pentru Sorin_Sorinel_1990):

Acelasi lucru incerc si eu si nu raspunde la tel.

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru Pascu_Aurel_1968):

De aia mie rea teama sa nu fie teapa si tu trebuia sa pleci acuma in 15?

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru Pascu_Aurel_1968):

Tare mie teama de asta... trebuia sa mergi acum in 15?

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru Pascu_Aurel_1968):

Trebuia sa mergi acuma in 15?

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru nEeD):

Esti din Timisoara il cunosti personal?

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru Sorin_Sorinel_1990):

Il cunosti personal?

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns:

Nu va suparati, ati vorbit careva cu Dunca Vasile pentru plecarea de maine?

| MariaZsigmondAlina a răspuns (pentru Sorin_Sorinel_1990):

Nu ca nu raspunde de marti la telefon.Pe mine m-a sunat marti la amiaza si mi-a spus ca autocarul ne ia din autogara din sebes.Am sunat la firma transportatoare si mi-a spus ca nu este facuta nici o rezervare pentru Germania. Daca este teapa eu fac plangere la politie la parchet si la diicot plangere penala cu despagubire

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru MariaZsigmondAlina):

Imi puteti lasa o adresa vorbom in dupa-amiaza asta? ca aici merge foarte greu

| Sorin_Sorinel_1990 a răspuns (pentru MariaZsigmondAlina):

Si eu il tot sun si tot apel respins imi arata... imi lasati o adresa sa povestim? va multumesc.Mie mi-a spus ca ma ia din sibiu si nu sunt singurul de aici.

| nEeD explică (pentru MariaZsigmondAlina):

Cel mai bine sunati la firma TransBus din Timisoara poate acolo sunt locurile rezervate...
Din cate stiu asa este scris pe bilet Timisoara - Dortmund
Sunati acolo si vedeti daca aveti rezervare
Pentru plangeri este foarte usor...
Daca e mergeti toti cel mai bine pana in Timisoara si chemati acolo politia si semnati toti cei care au fost inselati.
Este cel mai bine
Sunt multe pentru care sa fie cercetat : Abuze de incredere ( 3 luni-3 ani puscarie ) pentru Inselatorie inca vreo 3 ani.
Se aduna...
Dar asa ar fi cel mai bine acolo sa faca politia un proces verbal si semnati toti cei care ati fost inselati.
Si mai bine daca ar avea cineva ceva prieteni pentru a pune cazul ceva mai sus.
Si cereti daune morale sau mai stiu eu ce...

| kissmarian a răspuns (pentru Sorin_Sorinel_1990):

Cred ca ar trebui sa mergem in Timisoara la politie.

| kissmarian a răspuns (pentru nEeD):

Il cunosti personal, de sti atitea despre el

| kissmarian a răspuns (pentru nEeD):

Problema este exista firma asta in Timisoara, ca eu nu cred asta.iar cu mersul in Timisoara este foarte bine dar ar trebui sa ne dam un punct de intilnire, ce ziceti de GARA TIMISOARA. TRIMITETI RASPUNS, URGENT

| MariaZsigmondAlina a răspuns (pentru Sorin_Sorinel_1990):

Tel.0756873223 sau ranzatdg@yahoo.com

| MariaZsigmondAlina a răspuns (pentru kissmarian):

Eu am pe cineva in Politie la Alba si la Dicot in alba pe varumio

| nEeD explică:

Nu il cunosc personal...
Dar as vrea sa il cunosc...
Dar asa zic ca e cel mai bine happy
Oricum toti plecati dintr-un punct din autogara din Timisoara...

| nEeD explică:

Si daca este autocar de la Timisoara la Dortmund... mergeti?
Locul de munca de pe contract exista