| MariaZsigmondAlina a întrebat:

Cei de la sibiu care maine ar trebui sa plece in Germania cu dunca vasile la ce ora vi sa zis ca ii microbuzul acolo si locatia? Ca in Sebes mi s-a spus ca ii la ora 16? la autogara Sebes.Voi ce o sa faceti?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Draga doamna, aici nu ai sa gasesti raspuns la asa ceva.Am citit si cealalta intrebare.Suna pe cineva cu care pleci.Nu cred ca pleci singura. Poate stie ceva.Fir-ar el de Dunca Vasile! Glumesc.