| Sorin_Sorinel_1990 a întrebat:

Stie cineva ceva despre Domnul Dunca Vasile din Timisoara care face contracte in Germania? ca il sun si are telefoanele inchise, va multumesc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O fi la puscarie! Uite aici:
http://consilierjuridicgermanoroman.com/......rainatate/

| sergiuiozsi a răspuns:

Noi suntem din timis de pe langa faget suntem 7 persoane si trebuia sa plecam duminica in 15 la ora 20:30 si nu a veni nici un autocar, e teapa pe fata...ca tipul acesta Vasile Dunca nu mai raspunde la telefon.deci noi depunem toti plangere la politie si la diicot, plangere penala, va rog pe toti care sunteti in acelasi situatie ca si noi sa depuneti plangere penala la politie si sa va rugati sa il gasesasca, nu suntem singuri si nici nu o sa fim\trebuie sa facem ceva. va rog inca odata sa mergeti la politie...noi avem de gand sa chemam si televiziunea faceti si voi acelasi chestie va multumesc, e spre binele nostru si a celor care urmeaza sa pateasca ca si noi