| Sorin_Sorinel_1990 a întrebat:

Nu va suparati, ati vorbit careva cu Domnul Dunca Vasile, cel care face contracte pentru Germania din Timisoara, pentru plecarea de maine? Si de unde este plecarea?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

In loc sa dai un telefon sau ceva de genul, stai linistit si scrii pe TPU, crezand ca o sa-ti raspunda cineva. Mult succes.

| Sorin_Sorinel_1990 explică (pentru TeoPT):

Are telefoanele inchise de marti mai scria o doamna

| suntserios a răspuns (pentru Sorin_Sorinel_1990):

Lol... teapa la drumu mare. lasa ma sa ghicesc a cerut un avans promitand locuri de munca in Gemania si acum e de negasit... lol foarte tare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauti acul in caru cu fan

| kissmarian a răspuns:

Nu raspunde la telefon, nu stiu inca nimic, sa vin in Timisoara sau nu

| Sorin_Sorinel_1990 explică (pentru kissmarian):

Asa si eu ca dupa mine cica venea in Sibiu si nu stiu ce sa fac maine