| Nicole_8066 a întrebat:

Stie cineva daca se circula maine Tecuci-Galati cu maxi taxi sau sunt inundatii si sunt inchise drumurile? Multumesc...

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Nu se circula nici maine. E blocat drumul DN2b pe acea ruta, pentru ca primele sate la iesire din Galati, adica Movileni si Sendreni sunt sub amenintarea Siretului, acesta trecand deja pe sosea. Eu stau in Galati, in port, si stam cu frica in san.

2 răspunsuri:
| loredanna a răspuns:

Nu se circula. eu stau in movileni. iar de la iesire din sat pana la pod le sendreni e apatrecuta putin peste genunki, asta ieri dar cica creste spun cei care sau mai balacit...eu am trecut pana la sendreni prin apa si inapoi... ahh ma dor picioarele de mor

| Bloom_9259 a răspuns:

O prietena de'a mea care sta in Galati a zis ca e inchis si drumul si faleza deci...tongue