| imihaistoian a întrebat:

Stiti un plan ieftin de a vizita toata europa?

2 răspunsuri:
| benga94 a răspuns:

Ieftin nu are cum sa fie! si sa vizitezi toata europa nu poti pentru ca trebuie mult timp si bani binenteles! Cel mai ieftin ar fi cu un autocar care face curse te duci de exemplu in Spania pana in Spania treci prin ungaria,austria,Italia, franta si ajungi in sp, si biletu ar fi panan 100 de eruo bine cand ajungi trebuie sa ai un sa stai! sper ca ti-am fost de ajutor.

| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna!
Da se poate vizita Europa si cu 100 de euro trebuie doar sa stii cum.
De ex. cu autostopul se poate vizita eu am o prietena care a facut turul Europei de doua ori:).La vara o sa incerc si eu sa fac turul tarilor scandinave si centrul Europei(fug de Spania Italia Franta Portugalia) daca vrei mai multe detalii ma poti contacta.
http://stirileprotv.ro/......ienti.html