| Cosmiiiiin a întrebat:

Sugerati un loc unde sa plec in vacanta de Craciun.
-

12 răspunsuri:
| llust a răspuns:

Oriunde ai vrea sa mergi si sa iti placa. happy

| neutrino a răspuns:

Trabuie sa ne invatam si sa intelegem ca de Craciun se petrece in familie. Din pacate noi nu avem cultul familiei.

| akon100 a răspuns:

Depinde. daca vrei in tara poti sa te duci la vatra dornei, covasna, Brasov, iar daca vrei in strainatate e ok oriundewinking. mai ales elvetia sau Austria pentru ski happy

| ada2203 a răspuns:

Eu cu ai mei am fost anul trecut in Instambul, si a fost superhappy Iti recomand sa mergetia colo, nu veti regretahappy

| RainboyDash a răspuns:

De ce trebuie sa pleci din tara? Ar trebui sa ramai in Romania, o sa ninga si o sa simti spiritul craciunului mai bine aici happy

| 010123 a răspuns:

La munte.E multa zapada in aceasta perioada, daca iti place neaua e placut.

| rocket a răspuns:

In Maramures. Cu siguranta http://www.idealtour.ro/......ecial/1066 e super!

| Lollipop023 a răspuns:

Tara Lemnului-Maramures
Sinaia
Azuga
Muntii Apuseni
Valea Cernei

| JipaF a răspuns:

La Straja, vezi http://cabanazeni.com

| Cristina8145 a răspuns:

Laponia sau Austria. Iar din tara poti alege fagaras, Brasov, sibiu, Iasi happy

| passyon22 a răspuns:

Parerea mea cele mai dragute locuri ar fi predeal-sinaia-busteni-Brasov-vatra dornei.Asta de craciun, in vacanta poti merge la balea lac, hotelul de gheata.