| francesca a întrebat:

de craciun plec la munte... voi ce va puneti in bagaj pentru astfel de vacanta? happy

5 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

Pasta si periuta de dintirolling on the floor si citeva prezervativerolling on the floor

distractie placutawinking

| Babushka a răspuns:

Pai lucrurile esentiale cel mai bine iti faci o lista din timp si atunci cand ti-l faci nu uiti nimic.Geaca, pantaloni, bluze, pluovare, sosete groase, bocancii de iarna lenjerie intima, o caciula, fular, manusi, periuta de dinti, pasta de dinti, sapun, servetele umede si uscate, parfum, piepten, gel sau fixativ daca obisnuiesti sa-ti faci freza thinking ce ar mai fi un prosop nu se stie niciodata, un sampon, medicamente cam atat ar fi...

| Babushka a răspuns:

A si am uitat app distractie placuta:* si sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rind tinuta adecvata anotimpului si incaltari rezistente, rezistente pentru ca nu-s obisnuit sa stau intr-un loc mai ales la munte dupa care vin lucrurile marunte dar folositoare si alea pina la urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervative francesca. vad ca astazi predomina discutiile despre avorturi, sex, si dragoste.pai daca ai mai fost la munte, cele adecvate si ceva precautie in plus, sa nu te ratacesti pe acolo si sa fii gasita primavara cu ghiocei pe ...piept.DOamne fereste.craciun fericit.am vazut ca mai sunt si care patesc, chestii urate.ai grija.