| Mihai112 a întrebat:

Taxele de aeroport (95E in oferta agentiilor de turism) se percep si la plecare si la revenire? adica 190E?

Răspuns Câştigător
| andreeagicu a răspuns:

În mod normal taxele de aeroport ar trebui sa fie incluse in pretul biletului. Intereseaza- te mai bine la o agentie de turism care vinde bilete de avion.

1 răspuns:
| Moonlight123 a răspuns:

Depinde cu ce companie aeriana zbori. Dar 95 de euro ar trebui sa fie dus-intors ca 190 mi se pare enorm de mult. Dar depinde totusi si de destinatie. Suna la o agentie si intreaba ca sa fii sigur.