| FoundYouLover a întrebat:

Știți cumva cu ce metrouri sau autobuze aș putea ajunge în următoarele locații din București si cate statii ar trebui sa merg: de la Gara de Nord la Universitatea Spiru Haret, eliberari diplome, de la Universitatea Spiru Haret la fostul club Colectiv, de la fostul club Colectiv în parcul Cișmigiu, de la parcul Cișmigiu la Gara de Nord, de la parcul Cișmigiu la cel mai apropiat mall, din cel mai apropiat mall de parcul Cișmigiu la Gara de Nord?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu metroul

Gara de Nord - pana la Universitate pentru Spiru Haret

De la Universitate inca o statie pana in Unirii (Colevtiv e in zona)

De la Colevtic inapoi la Universitate si 10 min de mers pana la Cismigiu

De la Universitate inapoi a Gara de Nord

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Deschide google map si specifica de unde pleci si unde vrei sa ajungi si google maps iti va da optiunile si chiar si la ce ora sa pleci, cat mergi pe jos, pe unde, etc.

Este disponibil si pe smartfonurile cu android.

E chiar ok. Incearca. Vei ramane placut surprinsa cat de bine le zice.

| FoundYouLover explică:

MULTUMESC de răspunsuri.