| Anonim2024 a întrebat:

Știe cineva firme ieftine de turism și sigure?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ai complicat cu așa ceva? Îți organizezi singur și ieși mai ieftin

| Dragobeta a răspuns:

Nici cele scumpe nu sunt sigure.
Am o ruda care gandeste romaneste ca tot ce este scump e bun. Si a luat teapa cu una cu care ce e drept a mai mers, dar scumpa. Asa ca, firmele astea sunt o loterie.
Nu merita sa mergi cu ei decat daca mergi in tari din alea cu risc si unde trebuie sa aiba cine te salva. Nici aia nu e sigur, dar exista o sansa fiind totul oficial.

| Tputpu35 a răspuns:

De mers cu avionul, esky sau wizz air, eu am avut experiente placute