| Mihail01Johan a întrebat:

Buna ziua, am o întrebare dacă nu vă supărați, care sunt cele mai sigure, ieftine și desigur cele mai bune firme sau companii aeriene pentru a putea călători în străinătate? Aștept raspunsurile dumneavoastră, va mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

WizzAir. Dar sa iti iei bilet cu mult timp inainte. 2-3 saptamani.

| just4ubr2015 a răspuns:

Wizz si ryanair acum depinde de noroc la wizz te rogi inainte ca sa decoleze avionul daca ai noroc daca nu ai ratat calatoria. personalul este foarte obraznic de parca ei te platesc sa zbori si nu invers pacat ca blueair a dat faliment ca erau mai ok ca wizz. in 12 ani de zbor am avut 20 anulari cu wizz si niciunul cu blueair sau ryanair deci...

| alisa201921 a răspuns:

Wizz Air mai ieftin