| WLMA a întrebat:

Tocmai de am terminat clasa a XII-a. În iulie o să folosesc trenul, o să mai pot opta pentru bilet cu reducere pentru elevi?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Da, vei putea beneficia de reducere pana la inceperea noului an scolar. De cum incepe urmatorul an scolar, nu vei mai avea reducere in baza legitimatiei/carnetului de elev.

1 răspuns:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Da poti pana la inceperea anului scolar, iar daca te inscrii la facultate si facultatea este de exemplu in Bucuresti si tu esti din bacau, ai transport gratuit dus intors in baza legitimatiei de student!