| alessandraaaalisa a întrebat:

Transfagarasanul este frumos? ce se mai poate vizita pe acolo? va rog ajutati-ma cu un sfat as dori sa merg la sfarsitul lunii cu iubitul meu si nu prea stim mare lucru (scuzatimi categoria dar pe celelalte nu prea se raspunde la intrebari si am nevoie de ajutor) va multumesc

2 răspunsuri:
| CobraExtezy a răspuns:

E superb sa mergi pe transfagarasanul....crede.ma...nu o sa iti para rau!

| XxAllyxX a răspuns:

Este foarte frumos pe acolo happy Am fost de multe ori si defiecare data mi-a placut. Sper sa pleci pe acolo :*