| AnneMariie a întrebat:

Va rog frumos,ajutati-ma. Vreau sa slabesc cat mai repede posibil si cand mai mult de poate,dar fara sa-mi scada fundul,iar daca nu se poate as dori si cateva exercitii dar sa dea rezultat si pentru fese. Cine ma poate ajuta? Dar nu vreau diete. Ceva exercitii daca se poate. Fundita. Scuzati categoria, dar am neaparata nevoie de ajutor!

1 răspuns:
| OnlyOlly a răspuns:

Alearga in fiecare zi cate 20 de minute si vei vedea schimbari majore