| Dasey a întrebat:

Unde mergeti in vacante?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Pe o insula pustielaughing

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La mareeee...laughing

| Ana a răspuns:

La bunici.

| User a răspuns:

Avem noi, romanii, fata de vacante?

soothe
| soothe a răspuns:

In Caraibe!

| simona_6231 a răspuns:

In iunie 2 luni in paris... dar nu vacanta, job-ul ma face sa plec 2 luni.

| roxynutza a răspuns:

La parinti in belgia insa am mai fost si prin imprejurari franta, germania, olanda, louxembourg sunt unele locuri care chiar merita vizitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai merg intr-o alta tara, la mama mea in spania...si vizitez pe acolo locurile foarte interesante. Pup la tine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vacanta de paste m-am hotarat sa ma eliberez din stresul orasului si sa merg la tara, de data asta singura ca sa nu dau din lac in put si sa ma stresez mai tare.