| AlExAnDrU_3310 a întrebat:

Unde este cel mai bine sa te odihnesti eu am fost doar in Ukraina si mi-a placut, poate mai stiti voi ceva curoaziere.

Răspuns Câştigător
| blddeea a răspuns:

Eu ti-as recomanda pentru odihna tara noastra, in special zonele de munte. Mergi o saptamana la Herculane dar nu in statiune ci la baraj sus este super. Poti servi masa acolo, Hotelul are piscina pe marginea prapastiei spre baraj; si nu mai zic de peisajul Retezatului Godeanu care duce spre Baia de Arama. Superb. Asta at fi una din destinatii pentru ca Herculane este o statiune oribila.
Poti sa faci transfagarasanul; sa mergi la lacul Rosu.
Am vizitat si alte tari dar nu ti le recomand pentru odihna ci pentru distractie.
Sa stii ca avem niste locuri absolut superbe in tara numai populatia le strica

5 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Cred ca e fain si acolo dar mie mi-a placut in Italia big grin
in fiecare duminica la piscina
fain acolo cald
in fiecare zi prin parc...

| ynna93 a răspuns:

Nu am plecat inca din tara dar sincer cred ca ar fi frumos in greciabig grin

| CatalinLp a răspuns:

Si in Romania te poti odihnii si sa ramai uimit de frumusetea naturii, ti-as recomanda o saptamana la Vatra-Dornei munte, aer curat, parc natural etc. Depinde de ce esti interesat happy

| danivali99 a răspuns:

In grecia e taree

| Cayla a răspuns:

Nici eu nu am iesit niciodata din Ro. dar mi sa recomandat o excursie in Insula Sicilia love struck Crede`ma merita.