| Girly97 a întrebat:

Unde gasesc bilete ieftine catre Birmightan?

8 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Am gasit oferte faine pentru Kabul si Larnaca.
Ce are in plus Birmingham?

| Stefaniahruhlaw a răspuns:

Cauta pe wizz air.Acolo gasesti cam cele mai ieftine bilete de pe piata fata de celelate companii

| Girly97 explică (pentru Digikey):

Multumesc...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca, totusi, e Birmingham.
Cele mai ieftine bilete spre Anglia sunt la Ryanair.

| Girly97 explică (pentru ardnaxur1961):

Da, scuzati.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde cu cat timp inainte de data zborului il cumperi. Eu am cumparat online de pe data de 16 octombrie anul trecut, pentru 16 noiembrie acelasi an. Din Luton pentru Otopeni, cu 23 de lire. Mai mult a costat bagajul de cală, 32 de lire. La Wizzair. Cu cat il cumperi mai inainte este mai ieftin.

| Osneros a răspuns:

Daca ai spune si mijlocul de transport, probabil ca ai primi raspunsuri mai relevante.

| Girly97 explică (pentru Osneros):

Da, scuzati! Ma refer la avion.