| Andreea202 a întrebat:

Unde pot gasi si eu o vila sau o cabana de inchiriat pentru data de 31.12. 2017-1.01.2018 la munte. Vreau si eu un raspuns sincer.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Slabe sanse in perioada asta. Dar totusi nu inteleg sensul intrebarii, de unde vrei sa ghicim unde esti tu? Cauta cabane revelion la munte si gaseste ceva liber, tu ai vrea sa fim asa sclavii tai numa sa-ti dam mesaj : vezi ca am gasit aici si ti-am facut si rezervarea, tu doar du-te pe 31 acolo. pune mana si cauta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In ce zona vrei sa inchiriezi? Si cel mai bine cauti oferte pe net sunt destule, de unde esti tu?

| Andreea202 explică (pentru CristiDinBucuresti):

La Sinaia, Brasov sau Predeal. Am cautat dar nu prea gasesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.turistinfo.ro/

doar ca te ai trezit cam tarziu, slabe sanse sa mai dai peste ceva liber

| Sarcopt a răspuns:

Pe net cauți "închirieri cabane", problema este că acum o să le găseşti mai greu şi la un preț mai mare. Baftă!