| BountyLoverXD a întrebat:

Unde pot gasi tur virtual pentru hotelul Terra de pe litoral la Marea Neagra, in Neptun?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

Tur virual pentru hotel din Romania si de 2*laughing. cre ca glumesti.eu am fost acolo anul trecut.arata bine are lift parcare si nu-i chiar langa sosea sa te enerveze zgomotul masinilor. e fatan fata cu hotel APPOLO. mobila era de cativa ani buni daca nu chiar de pe vremea lu nea' Nicu dar era f bunabig grin.nu-i rupta sau ceva de genu.arata bine camera per ansmblu mie unu mi-a placut.adica nu mergi la mare sa stai in hotel ci la plaja in mare sa te plimbi etc.bine acum. daca ai bani normal ca stai la 5 stele dar din moment ce ai scris de terra ma gandesc ca esti un om cu venituri mai modeste big grin... e destul de aproape de plaja (la plaja dp olimp ajungi in 20-30 min la cea de la neptun ajungi in 10-15 min parca (nu mai retin exact)big grin. zona e buna ai aproape toate langa hotel adica terase abc-uri farmacia. singuru dezavantaj daca po sa ii zic asa este faptul ca daca vrei sa dormi nu prea poti decat dp la 1-2 cand se termina programul la teatrul de vara din neptun pentru ca se aude destul de tarebig grin. dar nu mi se pare asa mare dezavantaj.si ai si restaurant in incinta hotelului daca optezi pentru pachet cu masa inclusa. daca nu te rezumi la bar. sper ca te-am ajutatbig grin:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite tur virtual pentru hotel de 2 stele in romania: www.piccadilly.ro, in mamaia par ca hotelurile sunt ceva mai open-mind sau acolo sunt cei del a ipix mai prezenti... ca acolo sun tmai multe hoteluri cu tururi virtuale: www.blacksea-hotel.ro, www.savoyhotel.ro eh, mai multe.