| Annddrreei a întrebat:

Unde pot gasi un video scurt, sau mai multe, cu orasul Targu Mures. Un clip pentru turisti straini cu atractii si filmari de sus etc.
Pe Youtube doar unul am gasit cat de cat mai bun, dar mai am nevoie.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Akimakim0707 a răspuns:

Caută pe YouTube "Prezentare Târgu Mures" sunt filmări cu drona câte vrei, unele mai Profesioniste, unele mai de amatori, chiar pe prima pagina de la YouTube ( Nu cred ca e nevoie sa îți dau link) plus ca exista și video-URI de 20-50 de secunde dinamice cu orașul, pe care le poți uni, intr-um video! Ai de unde alege! Iar turiștii străini rămân Uimiți dacă te pricepi puțin la aranjare audio-video!