| MihaelaCioplea a întrebat:

V-ati duce in vacanta in Grecia de unul singur?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Da,dar nu acum cand sunt atatea proteste...
Pana la urma o vacanta tot o vacanta ramane...totusi as prefera sa mai fiu cu cineva ca sa am cu cine sa-mi impartasesc aceasta distractie.
Este plictisitor sa te distrezi de unul singur...

9 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

In perioada asta nu.

| T0T a răspuns:

Nu m-aș duce, cel puțin nu acum.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi cum, nu vii cu mine?

| ubox7007 a răspuns:

Da, de cele mai multe ori cand esti singur si mai ales intr-o tara cum este Grecia acuma poti sa te descoperi pe tine insati, sa vezi ce iti place si ce nu, mergi cu rusinea de brat nu in tine.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa nu va impuste in cap protestatarii

| MihaelaCioplea explică (pentru ubox7007):

Rusinea sa mearga de brat cu obraznicaturile!

| Periferigerilimini a răspuns:

Exact asta am de gând sa fac vara asta. Ma urc în mașină și plec. Din experienta de anii trecuți, nu prea are ce sa ți se întâmple în Grecia

| MihaelaDart a răspuns:

Da, asa am facut acum 5 ani de zile. De una singura am plecat si dupa o luna de vacanta am decis sa nu ma mai intorc spre Romania, astfel incat mi-am luat viata in proprile maini si usor usor si o noua familie mi-am intemeiat...