| anonim_4396 a întrebat:

Se pare ca nici după 15 mai nu iesim din carantină, deoarece cazurile de covid s-au inmultit mai ales in Suceava, credeti ca anul acesta mai iesim sau nu din case? Multă sanatate tuturor.

Răspuns Câştigător
| Emima19 a răspuns:

Eu sper ca da sad mi s-au terminat toate produsele pentru îngrijire personală și m-am plictisit groaznic in casa

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Emima19):

Ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Emima19):

Pot părintii sa mearga la cumpăraturi, sau tu împreuna cu unul din părinti.

9 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Pai daca nu respecta lumea distantarea sociala! unii umbla fara masti! cum dumnezeu sa mai avem parte de asta!

| aumih16 a răspuns:

Raed arafat! a zis spus ca poate sa fie 15 poate 25 poate mai tarziu! nimeni nu stie!

| NYØ2002 a răspuns:

Cine stie?! Se pare ca doar cu masti avem voie sa iesim din casă! si sa sa nu fiti grup mai mare de 3 persoane, nu ai voie sa pleci din Localitate! Decat singur sau nu stiu

| Hannah06 a răspuns:

Da..ca sa fim in totalitate fara risc de infectare, ar trebui sa dispara ultimul caz, ceea ce e cam imposibil prea curand, iar tratamentul si vaccinul mai dureaza pana trec toate testele, deci nu stiu de ce mai stam in casa..nu ai cum sa tii o lume intreaga pe bara atatea luni.

| MolnarsȘtefania a răspuns:

Nu
până la sf lui 2022, nu

| Adrianamb100 a răspuns:

Nu se stie dar in sa speram ca iesim si noi din casa odata. Se pare ca nr de imbolnaviri zilnice scad si speram sa continue.