| liliacALB a întrebat:

Va rog sa-mi sugerati cateva destinatii turistice din strainatate unde pot sa-mi petrec Revelionul 2013, cu conditia sa pot face si plaja / baie in mare / ocean. A. sa nu fie foarte departe (precum Africa sau Columbia laughing ). Multumesc

5 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Ai putea sa mergi in Franta, Bulgaria, Grecia, la noi in tara, in Cipru, Turcia, Germania, Spania, si Italia happy
Eu in tarile astea as merge love struck

| elag a răspuns:

Pai la tarmul marii mediteraneene happy in Franta in Coasta de Azur

| liliacALB explică (pentru ARF):

Da. minunate tari, ai dreptate. Nu ai fost insa atent. e vorba de perioada Revelionului. Vreau sa fac baie si plaja!

| milinalexandru a răspuns:

Florida,Haway,Brazilia si Argentina.

| IliadisJunior a răspuns:

In Bulgaria, parerea mea, totul e ok, se primesc si bani romanesti la magazinele de acolo, sunt foarte multi romani acolohappy!