| Nicu3000 a întrebat:

Va salut, vreau sa fac o escala la Milano, aeroport Orio al Serio, intre Wizz Air si Ryanair. Am de ales intre un interval de doua ore si unul de opt ore. Cel de doua ore e prea scurt sau e timp destul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Acum, depinde pentru ce vrei să faci escala.
Dacă vrei să dai o tură prin oraș, aș alege intervalul de 8 ore.
Dacă vrei doar să prinzi sigur următorul avion, cel de 2 ore ar trebui să fie suficient.

3 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Nu este asa de mare aeroportul.Ai timp suficient.

suntserios
| suntserios a răspuns:

2 ore e suficient. Asta daca wizz merge la timp

| Nicu3000 explică (pentru mihai69):

Se pare ca intervalul de 8 ore e mai sigur, ma aleg si cu o vizita in Bergamo.