| Psihiatra a întrebat:

Voi unde ati mers in concediu(in romania)?

Răspuns Câştigător
| pasatGeorge a răspuns:

Am fost in Poiana Brasov. E super acolo si e incredibil ca avand atatea locuri frumoase, nu stim ca atragem turistii.

5 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Parintii mei au ales Neptun anul acesta si s-au felicitat pentru alegerea facuta. Nu au mai fost dezamagiti ca in alti ani si chiar au subliniat ca serviciile oferite le-au depasit asteptarile in mod placut.
Deci exista calitate si pe litoralul romanesc.

| CDDRelocation a răspuns:

La Paltinis, Sibiu!

| just for me a răspuns:

Am fost la mare la Jupiter o saptamana, la Ramnicul Valcea, am putut vizita Salinele Ocnele Mari si am mai fost si la calimanesti, pe valea oltului.super peisajul, iti dai seama sa iesi din camera de hotel si sa fi inconjurat de muntilove struck, f tare, iar la mare de asemenea a fost marfa raw, dar era ff full plaja si nu prea aveai loc, in rest super. avec si locuri frumoasa prin Romania, trebuie sa stim si sa le ingrjim si sa profitam de elewinking

| DeeA_6936 a răspuns:

Eu am fost l Baile Felix:*

| florynnaa a răspuns:

Multe, poiana brasov, brasov, sovata, lacul alunis, odorheiul secuiesc, targul secuiesc, si mai multe.