| Andreea_Deea_2000_BgcG a întrebat:

Vreau sa merg in Anglia pe timpul verii sa lucrez la un bar (voi sta la niste rude).Ce acte imi trebuie?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Chiar daca nu se cere, iti recomand să faci pașaport din pricina brexit-ului. Pentru o suta de lei stai fără griji.
I-ați si toate actele de studii si de calificare pentru că unde este nevoie de calificare este nevoie de dovezi. Buletinul, certificatul de nastere, permisul auto (daca ai).
Poze iti vei face acolo in formatul cerut de ei.
Succes!
A, si nu uita de umbrelă că ploaia ploaia poate apărea din senin. ✈