| FPI a întrebat:

Vreau sa merg in Muntenegru stie cineva daca trebuie pasaport si precizez am 17 ani si am facut imputernicirea la notar pe o prietena mai trebuie si altceva?

11 răspunsuri:
| ionut2424 a răspuns:

Nu trebuie prietene nimic, doar buletinu si imputernicirea atat, eu am umblat prin multe tari doar cu buletinu.bafta

| FPI explică (pentru ionut2424):

Merci de raspuns, am vazut si eu ceva comunicat de la stat pe nethappy dar am intrebat sa fiu sigur

| ionut2424 a răspuns (pentru FPI):

Am uitat sa spun ceva, iti trebuie buletinu, imputernicirea, si bineinteles si persoana imputernicita, atat. calatorie placuta

| FPI explică (pentru ionut2424):

Pai merg cu o prietena o sa fie ea si eu si am imputernicirea si cartile de identitate sper sa nu intampin problemehappy

| timisoara a răspuns:

Scuze ca te intreb, dar cat ai platit pe aceea imputernicire?

| FPI explică (pentru timisoara):

Nu stiu sa iti zic sigur pentru ca nu am platit, am un prieten notar dar din ce am inteles maxim 50 de lei sau ceva pe aproape nu ii o suma iesita din comunhappy

| FPI explică (pentru timisoara):

Tu unde vrei sa pleci?

| timisoara a răspuns (pentru FPI):

Pai nu e o sauma mare... Vreau sa plec in Italia...

| FPI explică (pentru timisoara):

Nu, nicidecum ii chiar foarte acceptabila si eu ma asteptam sa fie mai mult

| timisoara a răspuns (pentru FPI):

Mersi de raspuns...

| FPI explică (pentru timisoara):

Nu ai pentru cewinking