| liman a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un set de boxe pentru la birou, ce-mi recomandati? Ideea e ca nu vreau nici ceva scump, nici nu am nevoie de putere maxima. Vreau doar sa se auda totul bine. Multumesc

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu am niste boxe a4 tech. Un subufer si 2 sateliti. Am dat in jur de 50 ron pe ele, dar sunt multumita de sunet.

| Farcas a răspuns:

Eu am Genius.Sunt micutze, dar se aude totul foarte clar.Pretul este in jur de 30 de lei.

| urbanghost a răspuns:

Logitech X-540, eu am acest sistem de 1 an si niciodata nu am avut probleme cu el, iar pretul este mai mult decat accesibil.

| cazaresulina a răspuns:

Logitech 2+1 40 w

| marina_9771 a răspuns:

I-ati casti-sunt ieftine si nu deranjezi...