| mihaela31 a întrebat:

Vreau sa plec de pasti la munte, cine stie detalii despre hotelul Nu Ma Uita din Azuga, Prahova, cum sunt conditiile, cazarea, mancarea, sau un hotel, pensiune unde ati fost recent si sunt conditii bune, acceptabil ca pret, cineva care este din zona ar fi bine daca ar veni cu detalii.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Este un hotel parca de 3 stele si conditiile sunt mai mult decat bune.
In fiecare camera exista: Tv, telefon, uscator de par si mini-frigider (cu sucuri, dulciuri etc.)
Eu ti-as recomanda sa mergi in Azuga. Este foarte frumoasa privelistea si merita vazuta.

Sper ca te-am ajutathappy