| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec la munte cu prietenii si nu stiu unde anume. As vrea undeva unde sa fie mult tineret, discoteci, etc. Cazarea pentru o saptamana sa fie cam la 150 EURO! Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Busteni sau Sinaia.
Intra pe www.turistinfo.ro,vei gasi exact ce cauti,telefoanele sau mail-urile persoanelor de contact,vei vedea camerele,preturile si conditiile de cazare,poti face rezervare din timp, fara bataie de cap.
De fapt, Sinaia cred ca ti-e mai indicata!
Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Du-te in Apuseni! Sunt niste locuri foarte frumoase cere le poti vizita de exemplu Cascada Voalul Miresei din vidra de sus si te poti caza la cabana asta: http://www.cabanacascada.ro/! o sa iti placa daca mergi:*