| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec undeva pe timpul vacantei de vara happy unde imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Number13 a răspuns:

Italia

4 răspunsuri:
| Edward121 a răspuns:

Daca ai destui banuti, poti desigur sa mergi la mare cu prietenii sau cu familia, sau la munte daca doresti sa te racoresti, acolo sunt acum +4 grade celsius, poti sa iesi prin parc cu amicii, la gratar in padure, la strand, pe afara la un tenis, fotbal, discutie si rontait niste seminte tongue
Sper ca te-am ajutat :*... Distractie placuta, frate

| Ema125 a răspuns:

La mare, statiunea Mamaia si pe Transfagarasan (la munte, bineinteles). Funda?

| manolo a răspuns:

Eu plec maine la munte. E locul care ma incarca si linisteste, e tot ce-mi doresc. Daca poti si ai cu cine, iti recomand sa faci la fel. Traseele de munte iti dau senzatii de neimaginat.

| EaEmma a răspuns:

La mareeeeee