| Mady_3521 a întrebat:

Ce pot face eu si prietenele mele in timpul vacantei de vara?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Discutati,faceti petreceri in pijamale,mergeti la mall, dormiti una la cealalta, va plimbati prin parc cu bicicleta sau rolele...etc. Sunt foarte multe lucruri distractive pe care le puteti face impreuna. Funda?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Sa mergeti la strand

| DragosFku a răspuns:

Mergeti la strand, va plimbati prin oras, stati in parc(barfitilaughing ), va distrati big grin

| WhatIsWrongWithMyNick a răspuns:

Gasiti un baiat and let's get to work laughing

| alexandra_7957 a răspuns:

Sunt o multime de lucruri de facut in vacanta daca tu si prietenele tale stati destul de aproape una de alta puteti dormi o seara la una cealalta la alta si tot asa.
de altfel puteti iesi in parc, la cumparaturi, sa faceti putina miscare sau sa mergeti la o pizza.
sper ca ti-am fost de ajutor asa ca distractie placuta!