| crissu_9850 a întrebat:

Ziceti-mi sh mie niste locuri frumoase de vizitat in romaniabig grin plsssbig grin
cam la 180 km d buctongue fundita:X

3 răspunsuri:
| veronik2010 a răspuns:

S-ar putea sa te plimbi pe unde vrei.cu iubita. daca ai copii e si mai binehappy mergi si cu copii daca ai masina ai putea sa mergi in Arad la cumparaturi...desigur eu asa am facut happy

| simina a răspuns:

Sighisoara

| BeHappyForMe a răspuns:

Curtea de arges la baraj 150 km, orasul calimanesti 185 km statiunea balneoclimaterica(relax total pentru intreaga familie),
sinaia 121 km, predeal 140 km, brasov 168 km, campulung 164 km,