| cudyu007 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste pensiuni hoteluri p care le pot inchiria pe o anumita perioada nu toata noaptea ...cu tot cu tarif tonguehappy din judetul bacau - onesti mai precis

2 răspunsuri:
| cudyu007 explică:

Frate eu vreau sa merg cu toti prietenii la un bairam. adica troata gashk nu pentru prietena

| ciprian112 a răspuns:

Daca nu ai tupeu sa iti duci prietena la tine acasa,sau sa te duci tu la ea, mergi la padure, este cel mai frumos in aer liber(sa fie cald si frumos afara sa nu cumva sa raciti!