| UbexFlo a întrebat:

Buna TPU.Stie cineva ce licee fara frecventa sunt in judetul Bacau? Poate fi si Onesti, Comanesti, nu conteaza, dar sa fie din judetul bacau si sa nu fie ceva gen"letea" happySi sa nu fie neaparat chiar numai din Bacau. Pot fi si din Piatra neamt sau judete apropriate de Bacau ca daca e fara frecventa, invatamant la distanta e altfel happy

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Informeaza-te la Inspectoratul scolar Bacau--- au evidenta intregii retele scolare ( de stat sau private) de pe raza judetului.

1 răspuns:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu stiu ca este unul la Tecuci. Succes!