| Izabellaxu a întrebat:

As dori cateva slogane pentru protectia animalelor. Multumesc anticipat (dau funda celui mai bun raspuns).

Răspuns Câştigător
| Elimalicri a răspuns:

1. "Doar pentru ca animalele nu pot spune, nu inseamna ca simt si nu sufera!"
2. ''Animalele au si ele o viata, la fel de importanta ca viata unui om!''
Sper din tot sufletul ca te vor ajuta happy!

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eutanasiati toti cainii bagabonzi!

| MrAngelus a răspuns:

Atata timp cat exista, animalele au si ele drepturi ca toti oamenii. Protejati aceste fiinte!

| Renes a răspuns:

Animalele au suflete!
Mda.

| RăspundLiniștit a răspuns:

Unii oameni imbraca cainii, tu de ce nu ii stimezi?
Pisica nu e o fiinta nespalata, ea se spala in fiecare zi, protejeaza-o!
Si animalele stau in 4 membre cum stam si noi cateodata, si e frumos.Ai grija sa nu sufere o fiinta care face ceva frumos!
Animalele sunt analfabete dar nu isi abandoneaza copii niciodata.Respecta animalele ca pe o mama model.
Animalele contribuie la cantitatea de fiinte sincere pentru ca nu mint.Protejeaza-le daca vrei sa nu scada numarul de fiinte sincere pe Terra!
Adu-ti aminte de raul pe care ti l-a facut un animal si apoi gandeste-te la raul pe care ti l-a facut un om de care erai indragostit/a.Eeee,asa-i ca merita protejate? Ai grija de ele.
Animalele nu au nimic cu tine, de ce sa le faci rau? Omule, protejeza-le!
Inainte sa faci ceva care sa nu corespunda cu normele de protectie ale animalelor, gandeste-te ca esti un animal, animalule!

| scienceftw a răspuns:

Animalu' asta are mai multa minte ca tine. laughing

| Catalina_Tina_1997 a răspuns:

Animale au suflet!