| MeConstantine a întrebat:

Asociatia Homeless Bucuresti cauta oameni care sa se ocupe de ingrijirea oamenilor, sa ofere sprijin si astfel sa ofere o noua sansa oamenilor care au nevoie. Credeti ca puteti sa dati un like sau sa ajutati la randul dumneavoastra pe www.asohomeless.org? Daca da nu ezitati sa ne contactati.

2 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Felicitari pentru activitatea dumneavoastra am dat like. Pagina de Facebook nu aveti?

| MeConstantine explică (pentru ioanionel):

Buna,
Uite daca doresti poti sa intri pe https://www.facebook.com/HomelessRomania?ref=ts&fref=ts aceasta fiind pagina de facebook :)