| Julyly2089 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. In cadrul proiectului de voluntariat Proedus se primeste diploma la final de an? Eu am fost inscrisa anul trecut si am fost la 4 evenimente, dar nu m-am mai inscris si anul acesta. Nu am primit vreun email de la ei sau ceva si am vazut ca nu au vorbit despre asta pe grupuri.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca ai nevoie sa demonstrezi faptul ca ai facut voluntariat, poti cere o adeverinta. De obicei asa se face cand nu se primeste diploma. De asemenea poti sa ceri detalii chiar celor unde ai facut voluntariat. Ai mai multe sanse sa iti raspunda ei decat cineva aici.